بعد از مدحی نفوذی‌های ایران در اپوزیسیون چه کسانی هستند

نامه الکترونیک

در پی تصویب طرح تشکیل دولت در تبعید از سوی بنیاد آمریکایی دموکراسی که بر اساس آن قرار بود مجموعه‌ای از نیروهای با سابقه اجتماعی و مذهبی با ایجاد شورایی اقدام به عملیات خرابکاری و در نهایت براندازی جمهوری اسلامی کنند، محمدرضا مدحی از ایرانیان مقیم خارج کشور برای اداره این دولت انتخاب شد.

فرا پرس به نقل از کلمه:وی که پیش از اشتغال به تجارت در خارج از کشور، با دستگاه‌های امنیتی جمهوری اسلامی و نهادهای انقلابی همکاری داشته، با نفوذ در اپوزیسیون خارج کشور و تشکیل گروهی موسوم به "جنبش جمع یاران " با جریانات ضد انقلاب ارتباط گسترده برقرار کرد. مدحی همچنین با برخی مقامات آمریکایی و همچنین نمایندگان سرویس‌های جاسوسی انگلیس و فرانسه دیدارهای متعدد داشت و آنها از وی خواسته بودند که با ایجاد ارتباط گسترده با سران فتنه در داخل کشور و جذب نیرو از بدنه دستگاه‌ها و نهادهای مختلف نظام و ایجاد یک شبکه منسجم پروژه دولت در تبعید و براندازی نظام اسلامی را عملیاتی کند. هنگامی که قرار شد در راستای این پروژه مدحی و شورای رهبری دولت در تبعید در پادگانی در تل‌آویو مستقر شوند عملیات نجات وی توسط سربازان گمنام امام زمان انجام شد و مدحی به کشور بازگشت.

پس از این جریان، سایتی متعلق به جنبش سبز به نام "نفوذی " آغاز به کار کرد. این سایت موافقان و مخالفانی را در اپوزیسیون به راه انداخت که در نوع خود جالب توجه بود.

«نفوذی» اقدام به درج یک نظرسنجی در سایت خود نمود: "با توجه به نفوذ محمدرضا مدحی از طرف اطلاعات رژیم در بین رهبران جنبش سبز به نظر شما نفوذی بعدی جمهوری اسلامی در جنبش سبز چه کسی است؟ "

این نظرسنجی بین «محسن سازگارا»، «محسن مخملباف»، «اکبر گنجی»،«محسن کدیور»، «عطاالله مهاجرانی»، «علیرضا نوری زاده»، «عبدالکریم سروش» می‌باشد و جالب این که گنجی، کدیور و سازگارا بالاترین رتبه را به ترتیب در این نظرسنجی کسب کرده‌اند.

این سایت همچنین خلاصه‌ای از زندگی تک تک این افراد را بر روی خروجی خود قرار داده است.

 
نظرات (0)Add Comment
/ 0 نظر / 7 بازدید