مشاور موسوی نوچه مسعود رجوی استمشاور میرحسین موسوی که اکنون سخنگویی شورای ناشناخته موسوم به شورای هماهنگی راه سبز در پاریس را بر عهده دارد، در فاصله کمتراز یک هفته از انتصاب نماینده ویژه سازمان در امور حقوق بشر ایران، پشت پرده این انتصاب را آشکار کرد.
اردشیر امیرارجمند که زمستان 88 مخفیانه از ایران گریخت و در میان اپوزیسیون به «مدحی شماره 2» معروف است، روز گذشته با نگارش نامه ای به احمد شهید گزارشگر انتصابی آمریکا در امور حقوق بشر ایران از وی خواست موضوع اعتصاب غذای زندانیان در ایران را در گزارش های خود لحاظ کند.
به گزارش وب سایت کلمه که اکنون مستقیما توسط کسانی چون حمزه غالبی از پاریس و لندن اداره می شود و ادعا می کند نماینده «جنبش مردم ایران است» (؟!) در بخشی از این نامه آمده است: «شورای هماهنگی راه سبز امید از جنابعالی تقاضا دارد در راستای انجام وظایف خود از کلیه امکانات قانونی سازمان ملل متحد جهت رساندن فریاد حق طلبانه مردم ایران به جامعه جهانی و مراجع بین المللی ذیربط و الزام مقامات جمهوری اسلامی به رعایت موازین جهانی حقوق بشر و پذیرش فوری شکل گیری یک هیأت حقیقت یاب مستقل، استفاده نمایید.»
وی به پیوست این نامه اسامی چند تن از عوامل زندانی فتنه را نیز که ادعا می کنند اعتصاب کرده اند ارسال کرده است.
نکته جالب توجه آن که اردشیر امیرارجمند برادر منصور امیرارجمند است که از کادرهای کلیدی سازمان اطلاعات منافقین مستقر در پاریس محسوب می شود. این سازمان که موفق شده بود از طریق اردشیر امیرارجمند در کنار موسوی مهره چینی کند و به هدایت وی بپردازد، اکنون ماموریت پرونده سازی حقوق بشری علیه ایران را برعهده گرفته است و هر روز خبر اعتصاب غذا، سکته و مرگ کسانی را در ایران منتشر می کند که چند ماه بعد معلوم می شود در دوران زندان اضافه وزن هم پیدا کرده اند!
از سوی دیگر گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد آمریکایی ها از احمد شهید خواسته اند برای تهیه گزارش علیه ایران چندان خود را به زحمت نیندازد و به آنچه از جانب شیرین عبادی و امیرارجمند دریافت می کند بسنده کند.
گفتنی است که کاربران رادیو فردا ذیل گزارش با نگارش کامنت هایی امیر ارجمند را حسابی دست انداخته اند. یکی از کاربران زیر خبر نوشته است: «می خواهم بگویم که شما رسانه های بی بی سی فارسی صدای آمریکا رادیو فردا گروه های مارکسیستی اکثریت وخلاصه همه هم کیشانتان خیلی هماهنگ عمل می کنید. یک مطلب مثل همین نامه امیر ارجمند به فلان شخص را فورا پخش می کنید و در بحث اول خود قرار می دهید اما از خبرهایی که خوشتان نمی آید مثل دراکولا از نورآفتاب گریز می کنید و نمی گوئید چرا رژیم فورا و درپاسخ به این گردهمائی یک جلسه به اصطلاح ضد تروریستی تشکیل داد. اما راهی که شما انتخاب کرده اید مطمئن باشید پاسخش برایتان دردناک است ومردم دیگر روحیه سال 88 را ندارند. من باخیلی افراد که صحبت می کنم آدم های مورد تایید شما را بسیار ناکارآمد و بدردنخور می دانند و می شناسند. حالا هرچه قدرکه دوست دارید سرمایه گذاری کنید به جائی نخواهید رسید چون این افراد عملیاتی نیستند فقط حرف می زنند و نامه می نویسند.» یک کاربر دیگر نوشته است: «آقای امیرارجمند؛ این بازی خنده دار شورای هماهنگی رو تموم کنید و به عنوان یک شخص حرف بزنید و نه سخنگوی شورای یک نفره!!!!رفتار ها و کارهای ناپخته و کودکانه شما داره به جنبش آسیب میزنه. تردید ندارم اگر شما این شورای یک نفره رو راه نمی انداختید، جنبش جلوتر از این بود.بس کنید،بس»! و کاربر دیگری هم از امیرارجمند خواسته اسم چند نفر از شهدای گمنام جنبش سبز را جهت اطلاع مردم اعلام کند. وی نوشته است: «می شود اسم این شهدای گمنام تان را بگویید تا ما هم مطلع شویم. البته فراموش نکنیم که اگر کسی مسلح به خیابان ها بیاید و ماشین ها را آتش بزند به مراکز نظامی حمله کند تظاهرات مسالمت آمیز نکرده و مثل شما و اخوی گرامیتان عضو سازمان مجاهدین خلق اصلا از کجا معلومه که تو مدحی شماره 2 نباشی؟!
یکی از کاربران سایت ضد انقلابی بالاترین هم با اشاره به روابط اردشیر ارجمند با اردوی اشرف خطاب به وی نوشته است؛ «ای ناقلا! حالا بگو کی قراره مثل برادر مسعود دست به انقلاب ایدئولوژیک بزنی»؟!
گفتنی است رجوی، سرکرده منافقین، در یک اقدام مشمئزکننده مریم قجرعضدانلو، همسر مهدی ابریشمچی را بی آن که طلاقی صورت گرفته باشد در فاصله یک روز، از وی جدا کرده و به همسری خود درآورد و نام آن را «انقلاب ایدئولوژیک» گذاشت!! و از آن، گروه های اپوزیسیون همسر جدید رجوی را به کنایه خانم مریم قجر عضدانلو، ابریشمچی رجوی می نامیدند.
/ 0 نظر / 6 بازدید