واکنش سید حسن به شرط فرمانده سپاه برای بازگشت خاتمی

رسانه های ضد انقلاب  به نقل از صفحه فیس بوکی به نام سیدحسن خمینی از واکنش سید حسن به سخنان اخیر جعفری فرمانده سپاه خبر دادند.

 

آنها در این خبر با اشاره به صحبت های اخیر فرمانده سپاه پاسداران نوشته اند: "سیدحسن خمینی خطاب به سردار جعفری نوشت: سردار عزیز، مگر شما خود و ارگان وابسته به خود را ملتزم به اصول انقلاب و دستورات امام نمی دانید؟"

رسانه های ضد انقلاب در ادامه همین خبر به بخش هایی از وصیت نامه امام پیرامون ضرورت عدم دخالت نیروهای نظامی کشور در بازی های سیاسی! از قول سیدحسن خمینی اشاره کرده اند.

انتشار این خبر در حالی صورت می گیرد که موثق بودن این خبر به شدت مورد تشکیک است و همچنین معلوم نیست که آیا صفحه فیس بوک یاد شده واقعاً متعلق به حجت الاسلام سیدحسن خمینی و یا اینکه ساختگی است.

این در حالی است که خبر ادعا شده حتی در سایت جماران و شخص حجت الاسلام سیدحسن خمینی نیز منتشر نشده است.

فرمانده کل سپاه در گفت وگو با یکی از خبرگزاری ها در خصوص شرایط بازگشت اصلاح طلبان و مشخصا سید محمد خاتمی به صحنه سیاسی کشور عنوان کرد: افرادی از جریانات اصلاح طلب که از خط قرمزها عبور نکرده اند طبیعی است که در رقابت های سیاسی می توانند شرکت کنند اما اینکه آقای خاتمی تا چه حد می تواند موفق شود بستگی به موضع گیری های او دارد.

وی خاطرنشان کرده بود: آقای خاتمی در جریان فتنه امتحان خوبی پس نداد و به هر حال جزء همراهان سران فتنه بود و حمایت و پشتیبانی زیادی از آنها کرد و درحال حاضر نیزموضعی مبنی بر برائت از آن حرکت ها اتخاذ نکرده است و اگر ایشان بخواهد با سیاسی کاری جلو بیاید فکر نمی کنم مردم او را ببخشند ولی افراد دیگری که در این صحنه از خط قرمزها عبور نکرده اند می توانند همچنان در رقابت های سیاسی به صورت فعال شرکت کنند.

 

/ 0 نظر / 7 بازدید