امام جماعت‌هایی که وضو نداشتند


ملت و اصولگریان در انتخابات دهم، فردی را انتخاب کردند که در آن ایام با وضو و دارای شرایط بود، از همین رو به او اقتدا کردند امّا اینکه بعدها هم بتوانیم به ایشان اقتدا کنیم، بسته به نوع عملکردش و شرایط روزش دارد


یکی از سایتهای حامی سران فتنه که عملکردی مفتضاحانه و منافقانه در ایام فتنه از خود به نمایش گذاشت و حتی بعد از حماسه بزرگ مردم در 9 دی که تشخیص حق از باطل برای کم بصیرترین اشخاص کاری سهل و آسان بود، مسئولین و حامیان مالی پشت پرده این سایت خبری همچنان در شک و تردید به سر می بردند، طبق سناریوی بازماندگان جریان فتنه در داخل و خارج از مردم و نخبگان سیاسی خواست تا بپذیرند رای دادن به احمدی نژاد کاری غلط و اشتباه بوده است!

به گزارش سرویس سیاسی بی باک، عضو شورای سردبیری این سایت حامی فتنه 88 که این روزها ادعای اصولگرایی دو آتیشه بودن هم دارد، در یادداشتی نوشت: " این روزها پاسخ دادن به این پرسش که «آیا رای دادن به احمدی نژاد اشتباه بود» برای بخشی از اصولگرایان به کابوس تبدیل شده است. دلیلش هم بسیار ساده است. آنها گمان می کنند اگر بپذیرند رای دادن به احمدی نژاد کار غلطی بوده، طبق برهان خلف، معنایش این است که اگر به رقبای احمدی نژاد رای می دادند کار درستی کرده بودند، در حالی که ابدا چنین نیست."

وی همچنین نوشت: " در دنیای سیاست،  اشتباه کردن امری عادی و اجتناب ناپذیر است. مگر 11 میلیون نفر از مردم ایران به بنی صدر رای ندادند؟ آیا انتخاب شان درست بود؟ همین مردم در سال 1376 و 1380 به سیدمحمد خاتمی رای دادند. آیا ما اصولگرایان این رای را صائب می دانستیم؟(توجه شود که صائب دانستن با محترم دانستن تفاوت دارد)."

وی در ادامه افزود: "اگر بپذیریم انتخاب آقای احمدی نژاد، یک اشتباه سیاسی بود، نه آسمان به زمین می آید و نه زمین به آسمان می رود. تنها اتفاقی که می افتد این است که اصولگرایان، شجاعت خود را در پذیرش اشتباه نشان می دهند. شجاعت هم که صفتی مذموم نیست. هست؟! "

نویسنده این یادداشت همچون نویسندگان کنتراتی سایت هاشمی رفسنجانی، بی هیچ اشاره ای به نوع عملکرد رسانه هایشان در ایام فتنه و میزان ولایتمداریشان در برهه ای که حضرت امام خامنه ای بارها خواص بی بصیرت را مورد خطاب قرار داد، سعی کرد رای قاطع ملت به رئیس جمهوری خدوم و پرتلاش و البته غیرمعصوم را اشتباه و غلط قلمداد کند.

حق و انصاف این است که اگر این دوستان رسانه ای بپذیرید حمایتهایشان از سران فتنه و اغتشاشگران در آن مقطع کاری بسیار مذموم و مخالف خواست ملت و امنیت ملی بوده است کار بسی شجاعانه انجام داده اند.

و اگر این دوستان امروزه در یک چرخش 180 درجه ای رنگ عوض نکنند و خود را تابع قانون و شرع و مخالف جریانات انحرافی نشان ندهند و  همرنگ با باطن و هویتشان قلم بزنند، علاوه بر اقدامی شجاعانه و صادقانه ، به شعور ملت نیز اهانت ننموده اند.

امّا اگر همچون گذشته دنبال ماهیگری از هر آب گل آلودی باشند، آنهم برای اغراض شوم سیاسی که دیگر برای مردم حنایش رنگ و بوئی ندارد، هیچ تفاوتی با ماهیت دوران فتنه تان نکرده اند و همچنان در همان مسیر دشمنان نظام و انقلاب در حال حرکتند.

منش اصولگرای برآنست که ملاک را حال فعلی افراد قرار داده و  همواره با ترازوی حق و عدالت، افراد و جریانات را بسنجد و در این راه با هیچ شخص و حزبی و جریانی عقد اخوت نبسته است امّا کسانیکه در ایام فتنه سعی در مظلوم جلوه دادن فتنه گران و اغتشاشگران داشته اند، امروزه چگونه دم از شجاعت و بی باکی آنهم با لباس اصولگرایی می زنند؟!

چرا اعتراف نمی کنید که در ایام فتنه، حامیانتان نقش خواص بی بصیرت را مطابق خواست دشمنان و فتنه گران به تمام و کمال ایفا کرده اند؟! و امروز با چه رویی از اصولگریان می خواهید به انتخاب صحیحشان پشت بکنند و از روی هوای نفس و دروغ بگویند" اشتباه کردیم!" این خواست امروز شما با رفتار دیروزتان در حمایت از فتنه گران چه تفاوتی کرده است؟

راستی اگر اصولگریان اشتباه کرده اند پس چرا اربان و حامیان شما از حاضر شدن در اجتماعات مردمی و در بین نیروهای انقلاب خوف و ترس دارند؟! به هر حال به نظر می آید که فعلا بسیار زود است تا این دوستان برای بهره بری سیاسی در اسفندماه  دست به کار شوند.

در پایان جا دارد تا تعبیر یک استاد حوزه را در اینباره یادآور شویم.

یکی از اساتید حوزه در پاسخ به اینگونه لجن پراکنی های مغرضانه سیاسی حامیان فتنه می گفت: ملت و اصولگریان در انتخابات دهم، فردی را انتخاب کردند که در آن ایام با وضو و دارای شرایط بود، از همین رو به او اقتدا کردند امّا اینکه بعدها هم بتوانیم به ایشان اقتدا کنیم، بسته به نوع عملکردش و شرایط روزش دارد امّا عده ای ( امثال دست اندرکاران این سایت خبری و روزنامه هم نامشان ) به کسی اقتدا کرده بودند که از همان ابتدا نه تنها وضو و شرایط لازم را نداشت بلکه بوی گندش از فاصله ها به مشام می رسید لذا ما نمی توانیم به کسی که بعدها احتمال دارد شرایط امام جماعت شدن از بین برود، پشت بکنیم و به کسی اقتدا بکنیم که از همان اول شرایط امام جماعت بودن را نداشته است.
/ 0 نظر / 6 بازدید