حمایت رژیم بعث از منافقین به روایت اسناد وزارت خارجه آمریکا

 

در گزارش وزارت خارجه آمریکا که در سال 2007 منتشر شد، آمده است: قبل از عملیات آزادی عراق، گروه (فرقه مجاهدین خلق) حمایت نظامی و عمده حمایت مالی خود را از رژیم سابق عراق دریافت می‌کرد.

ملل نیوز به نقل از فارس، گروهک تروریستی منافقین که در سال 1344 با هدف سرنگونی رژیم وابسته پهلوی و مقابله با امپریالیسم جهانی به رهبری آمریکا تشکیل شد، پس از 4 دهه از اولین اقدام تروریستی علیه آمریکا و فراز و فرود تا به آنجا پیش رفت که با تغییر کلی در ایدئولوژی خود امروز به جیره خوار آمریکا تبدیل شده است.

گزارش زیر شرح مفصلی از شکل گیری، فعالیت‌ها و سرنوشت این گروهک تروریستی است که به همت انجمن عدالت (خانواده شهدا و جانبازان ترور) گردآوری شده و از نظر خوانندگان می‌گذرد.

* اقتصاد رجوی‌ها؛ گدایی فرزندان جداشدگان در اروپا

گروهک مجاهدین نیز هم مانند گروهک‌های تروریستی دیگر برای تامین هزینه‌های خود فعالیت‌های مختلفی انجام می‌دهد که به طور طبیعی بسیاری از این فعالیت‌ها در زمره فعالیت‌های غیر قانونی و زیر زمینی اقتصادی است.
این گروهک به غیر از برخورداری از کمک‌های کشورهای مختلف که در بزنگاه‌های تاریخی بر ضد ایران و ایرانی فعالیت کرده، فعالیت‌هایی نیز برای کسب درآمد به صورت غیر قانونی انجام می‌دهند. یکی از راه‌های کسب درآمد این سازمان به ویژه در کشورهای اروپایی، جمع آوری صدقه و کمک‌های مردمی در این کشورها با نام و تبلیغ انجام فعالیت‌های خیریه است.
محل‌ها و اماکنی که اغلب توسط مجاهدین جهت جمع آوری صدقه و کمک مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد، خیابان‌های خرید، حوالی ایستگاه مرکزی قطار و فرودگاه‌ها و یا اماکنی مملو از جمعیت است.
با استناد به تجربیات و اظهارات کسانی که با افراد مجاهدین برخورد داشته‌اند، می‌توان بخوبی روش این اشخاص را دریافت.
بطور مشخص شخص کمک کننده با جملاتی کاملاً سریع و در حالتی که معذوریت برایش بوجود می‌آید در مورد عملیات وحشیانه رژیم ایران توضیحاتی دریافت می‌کند (که اغلب شخص توضیح دهنده خود را نیز در این ماجراها به نحوی قربانی نشان می‌دهد با اشاره به اینکه خواهرش و یا مادرش یا در ایران در زندان است یا اینکه جزو اعدام شدگان می‌باشد) همزمان پوشه‌ای همراه با عکس‌هایی نشان داده می‌شود که البته این پوشه هرگز به کسی داده نمی‌شود بلکه به شخصی که احتمالاً ممکن است صدقه‌ای بدهد، بسرعت نشان داده و ورق زده می‌شود بطوریکه کسی کاملاً نمی‌تواند در عکس‌ها دقت کند و همزمان سعی می‌شود که با وراجی زمانی جهت فکر کردن و تعمق به صدقه دهنده ندهند و بلافاصله موضوع دریافت پول به عنوان صدقه را مطرح می‌کنند و در صورت مواجه شدن با سؤال مخاطب او را به وجدان خودش احاله می‌کند و در صورتیکه عابر کمک کننده دچار شک شده و یا سوالات انتقادی بکند با تظاهر به ناراحتی او را رها کرده به سراغ عابر دیگری می‌روند.
اغلب مبالغ بسیار بالایی درخواست می‌شود که همزمان هزینه‌ها نیز توسط مجاهدین اعلام می‌شود. از جمله مبلغ سیصد دلار جهت دستمزد وکیل که جهت مخارج جلوگیری از اخراج و استرداد یک پناهنده لازم می‌باشد و در صورتیکه کمک کننده حاضر به کمک ناچیزی باشد، بلافاصله داستان یک شخص بیمار شروع می‌شود که برای یک زمان مشخص باید هزینه او پرداخت شود که در غیر این صورت این شخص اعدام خواهد شد!!!

* نامه‌های درخواست صدقه کاملاً حرفه‌ای

روش دیگری که به کار برده می‌شود، فشار خاص بروی شخصی که امکان کمک را در او می‌بینند؛ این است که لیست کمک‌های دریافتی را در مقابل او قرار می‌دهند تا او متوجه شود که قبل از او کمک کنندگان دیگری مبالغ زیادی کمک نقدی کرده‌اند (که بعضاً ارقامی بیش از صد یورو می‌باشد). به این طریق کمک کننده احتمالی کانالیزه می‌شود که مبلغ کلانی را بپردازد که در این لیست تمامی مشخصات کمک کننده درج می‌شود که بعد از این داستان وی نامه‌ای همراه با درخواست‌های متفاوت دریافت می‌کند که با تلفن یا بازدید در خانه وی انجام می‌شود که با فشار و معذوریت او را مجبور به پرداخت کمک‌های جدیدی می‌کنند.

نامه‌های درخواست صدقه کاملاً حرفه‌ای تنظیم شده است که دریافت کننده این نامه‌ها یک بروشور همراه با عکس که گزارشات شکنجه و اعدام و سنگسار که همچنین داستان‌های دردآور کودکانی که پدر و مادر خود را توسط حکومت تهران از دست داده‌اند و اکنون به عنوان یتیم در انتظار کمک می‌باشند، نشان داده می‌شود.

پوشه همراه با نفر مجاهدین و بروشوری که برای افراد کمک کننده ارسال می‌شود یک وجه مشترک دارند که همگی عکس‌های رقت انگیز از انسان‌هایی را نشان می‌دهند که شکنجه و یا اعدام شده‌اند(بخصوص صحنه‌هایی از سنگسار). این عکس‌ها بطور خاص انتخاب شده‌اند که رفتار وحشیانه رژیم تهران را نشان و همزمان ترحم ببینده را بر انگیزند و داستان‌هایی که به این عکس‌ها نسبت داده می‌شود، کاملاً زائیده ذهن مجاهدین می‌باشد و در عالم واقع ربطی به مجاهدین ندارد، چرا که این عکس‌ها در سال‌های متمادی از جریان اعدام‌های جرم‌های معمول جنایی ایران توسط اشخاص مختلف منتشر شده است.

در مواردی که به خانه کسی مراجعه می‌کنند یکی از تاکتیک‌های شخص مراجعه کننده که طبق گزارش روزنامه محلی در شهر "Wesel " و حومه مردم زیادی توسط تماس تلفنی تحت فشار قرار می‌گرفتند که هر چه سریعتر یک وقت ملاقات را تعیین کنند.
این موارد کاملاً نشان می‌دهند که سازمان مجاهدین حتی بعد از اینکه ثروت بلوکه شده را با بیرون آمدن از لیست تروریستی اروپا مجدداً در اختیار دارد، همچنان سعی می‌کند که با ایجاد ترحم و به بهانه کشتار و اعدام در ایران، به ثروت و پول بیشتری دستیابی پیدا کند. سازمان مجاهدین به داشتن بیش از 170 انجمن پوششی اقرار کرده است.

* تماس با خانواده اعضا بدون اطلاع آنها برای اخذ پول

این روزها سران فرقه رجوی به فکر کلاهبرداری از خانواده‌ها و کسانی که قبلاً زندانی بودند، افتاده است. چون رهبران فرقه می‌دانند که اگر به خانواده‌هایی که فرزندانشان در زندان اشرف هستند، بگویند که پول نیاز دارم خانواده هر طوری شده برای آنها ارسال خواهد کرد. به همین دلیل سران فرقه خودشان بدون اطلاع از نفر تماس می‌گیرند و یا توسط نفرات قربانی دربند رجوی که آنها را وادار می‌کنند تماس بگیرد و بگوید برای من پول ارسال کنید و خانواده هم فکر می‌کند بچه‌اش در جایی است که واقعاً پول نیاز دارد و برای آنها ارسال می‌کند و سازمان هم آن را در سیمای به اصطلاح آزادی اعلام می‌کند که از ایران برای ما کمک مالی ارسال می‌شود.
این شگرد قبلاً طور دیگری بود اما الان رنگ عوض کرده است، قبلا خودشان رسید درست می‌کردند و در داخل تشکیلات اعلام می‌کردند که خانواده شهدا از ایران پول ارسال کرده‌اند و یا مادران شهید طلای خودشان را برای ما ارسال کرده‌اند.
مباحث مالی فرقه مجاهدین خلق از جنجالی‌ترین موضوعات مربوط به این گروه تروریستی است. این سازمان تا سال 2003 که عراق رسماً به اشغال آمریکا و دولت‌های مهاجم درآمد، کاملاً تحت حمایت صدام حسین بود.

* حمایت رژیم بعث از منافقین به روایت اسناد وزارت خارجه آمریکا

رهبران این فرقه سعی کردند با انتشار اسناد جعلی وانمود کنند که در زمان مزدوری صدام حسین تمام هزینه‌های مربوطه را خود پرداخت می‌کرده‌اند، اما انتشار اسناد و فیلم ملاقات‌های رجوی و صدام و دیگر مقامات بعثی مانند ژنرال حبوش و اسناد کمک‌های مالی از رژیم بعث روشن کرد که این سازمان تروریستی کاملاً از حمایت مالی و تسلیحاتی حکومت بعث برخوردار بوده است.
دفتر هماهنگ کننده ضدتروریسم وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه تروریسم 2006 آمریکا به این موضوع پرداخته است. در این گزارش که در تاریخ 30 آوریل 2007 منتشرشد، آمده است: قبل از عملیات آزادی عراق، گروه(فرقه مجاهدین خلق) حمایت نظامی و عمده حمایت مالی خود را از رژیم سابق عراق دریافت می‌کرد.
موضوع منابع مالی مجاهدین خلق زمانی ابعاد تازه و هولناکی به خود گرفت که دیگر حکومت بعث وجود نداشت، تا هزینه‌های جاری آنها را برای اقامت در پادگان اشرف و تسلیحات مورد نیازشان تامین کند.
ادامه دارد...

/ 8 نظر / 31 بازدید
آزاد

چه بگویم؟ سخنی نیست می وزد از سر امید، نسیمی؛ لیک تا زمزمه ای ساز کند در همه خلوت صحرا به رهش نارونی نیست چه بگویم؟ سخنی نیست *** پشت درهای فرو بسته شب از دشنه و دشمن پر به کنج اندیشی خاموش نشسته ست بام ها زیرفشار شب کج، کوچه از آمدو رفت شب بد چشم سمج خسته ست *** چه بگویم ؟ سخنی نیست در همه خلوت این شهر،آوا جز زموشی که دراند کفنی نیست وندر این ظلمت جا جزسیا نوحه شو مرده زنی نیست ورنسیمی جنبد به رهش نجوا را نارونی نیست چه بگویم؟ سخنی نیست... سروده احمد شاملو چشمه ریگی | http://blog.cheshmehregi.com

امین فاطمه

«يكي مي‌گفت: دلت پاك باشه؛ حجاب رو بي‌خيال. دوستش پاسخ داد: پس برو مردم آزاري كن و بعد بگو دلم پاك بود. دروغ بگو و توجيه كن كه دلم پاك بود. آيا كسي اين توجيه رو از شما مي پذيرد؟ عمل انسان ناشي از عقيده اي است كه در دل دارد. نمي شود كسي دلش پاك باشد و عملش ناپاك.» با سلام:امین فاطمه به میدان آمده است تا پاسدار عقیده حجاب و بسط دهنده ی فرهنگ حجاب و اشاعه دهنده ی ندای اکثریت قاطع و نجیب ملت ایران که بنای بر هوچی گری و حضور زائد در اجتماع را ندارند و فقط در اطاعت از ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای (حفظه الله تعالی) می خواهند سرباز پویا در جنگ نرم دشمن آمریکایی صهیونیستی باشند. توفیقات نظام خدایی ولاییمان را از ذات باری تعالی خواهانم.* منتظر رویت نظرات همه ی جوانان این آب و خاک عزیز هستم. ترنم شکوفه های باران

پرتال امام خمینی (س)

پرتال امام خمینی (س) كاربر گرامي ضمن قدرداني از توجه و علاقمندي شما به شخصيت امام خميني (س) به اطلاع مي رساند: روابط عمومي مجازي پرتال امام خميني با هدف ترويج سيره نظري و عملي امام ، با تكيه بر انتشار محتواي مستند دقيق مرتبط با ايشان و با بيش از 21 هزار ركورد اطلاعاتي ( شامل كتاب ، فيلم ،عکس،مقاله و...) آماده ارائه خدمات،دريافت نظرات وپيشنهادات شما مي باشد. براي دريافت اطلاعات بيشتر و برقراري تعامل به آدرس الكترونيكي زير مراجعه فرماييد. باتشكر www.imam-khomeini.ir info@imam-khomeini.ir

عطش

سلام کار موفقی دارید تبریک می گم . برای تبادل لینگ در خدمتم .

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345431781.21

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 45309304

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 713678866