اگر دوم خرداد ادامه می یافت، نیازی به نائب امام زمان نداشتیم


یک ضد انقلاب فراری بدون اشاره به اقبال کم مردم به اصلاح طلبان طی چند دوره انتخاباتی در کشور، اذعان داشت: " اگر دوم خرداد ادامه می یافت، دیگر اثری از ولایت فقیه نبود و ما دیگر نیازی به نائب امام زمان داشتیم. "

به گزارش جرس علیرضا نوری زاده بدون اشاره به اقبال کم مردم به اصلاح طلبان طی چند دوره انتخاباتی در کشور، اظهار داشت: " اگر دوم خرداد ادامه می یافت دیگر اثری از ولایت فقیه نبود و ما دیگر نیازی به نائب امام زمان داشتیم. "
وی در مصاحبه با صدای آمریکا اظهار داشت: "اگر دوم خرداد ادامه می یافت دیگر اثری از ولایت فقیه نبود. "
علیرضا نوری زاده که این روزها به دلیل رودست خوردن در پروژه مدحی، به شدت از سوی اپوزیسیون تحت فشار است، در تازه ترین اظهارات خود به شبکه صدای آمریکا مدعی شد: "مردم ایران از دوم خرداد استقبال کردند و اگر این پروسه ادامه می یافت اثری از ولایت فقیه نمی ماند و ایران تبدیل به یک جمهوری مدنی می شد و دیگر نیازی به نائب امام زمان نداشتیم. "
ناگفته پیداست سخنان نوری زاده در پی ارائه مطلب تازه ای نیست، یادآوری اجمالی عملکرد اصلاح طلبان در 8 سال حضور آنها در راس قوه مجریه و مجلس، نظیر تحصن در مجلس ششم برای تحمیل رابطه با آمریکا به رهبری، موسوم به جام زهر، استعفای دسته جمعی در مجلس ششم به دلیل رد صلاحیت برخی نمایندگان همین مجلس از سوی نهاد قانونی شورای نگهبان، هجمه شدید روزنامه های زرد زنجیره ای به مقدسات دینی و هزاران نمونه دیگر خود گویای این مطلب است، اما بیان آن از زبان جاسوس مشترک موساد و MI6انگلیس و ارتباط گسترده وی با اصلاح طلبانی که اکنون به غرب گریخته اند، نشان می دهد تا چه میزان آنها در خدمت اهداف غرب و مجری برنامه های آنان بوده اند.
البته باید افزود ملت هوشیار ایران با مشاهده این تحرکات از سوی اصلاح طلبان دیگر به آنها روی خوش نشان ندادند به همین خاطر بعد از انتخابات دور اول شوراهای شهر و روستا، آنها دیگر نتوانستند رای اکثریت را کسب کنند.

/ 2 نظر / 6 بازدید
مهتاب

سلام دوست عزیز،خوبی؟! وبلاگت رو دیدم،خیلی خوبه،اما وبلاگ من بهتره ها [نیشخند]،من وبلاگم آپه حتما بهم سر بزن،یه روشی برای بالا بردن رنک و آمار وبلاگ معرفی کردم که این روزا خوب جواب میده،بیا بخون وبم رو حتما مشتاق میشی،منتظرت هستم،زودی بیا! مهتاب [قلب]

عباس

فکر میکنی که خیلی داری هنر می کنی مطالبو از این ور اون ور کپی میزنی میذاری تو وبلاگت.اگر حالا همین وبلاگ ما من و دوستام بود سریع می بستنش.مرگ بر دیگتاتر.مرگ بر تویی که هیچی نمی فهمی و یه مشت دروغ تحویل مردم میدی بترسین از آخرت .اون دنیا هم هست.خودتو اصلاح کن تا خون در رگ ماست خاتمی رهبر ماست. مرگ بر دیکتاتور