شجونی:اسناد خیانت خاتمی موجود است


کسانی که از بازگشت این افراد سخن می‌گویند و برای آن‌ها دل می‌سوزانند یا شوخی می‌کنند و یا به سابقه آن‌ها توجه ندارند.

 

 

حجت‌الاسلام و المسلمین جعفر شجونی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درگفت‌وگو با ندای انقلاب در واکنش به شروط اصلاح‌طلبان برای بازگشت به صحنه سیاسی به ویژه شخص محمد خاتمی گفت: این اصلاح‌طلبان بند را آب دادند و روی حضور در خیابان را ندارند چه برسد به بازگشت به صحنه سیاسی کشور.
وی افزود:  کسانی که از بازگشت این افراد سخن می‌گویند و برای آن‌ها دل می‌سوزانند یا شوخی می‌کنند و یا به سابقه آن‌ها توجه ندارند.
شجونی با بیان اینکه کسی در کشور منتظر بازگشت اصلاح‌طلبان نیست، اظهار کرد:  این افراد مهره‌های سوخته هستند و دلیل برای بازگشتشان وجود ندارد.
این عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز یادآور شد: برخی از این گروه از اصلاح‌طلبان به عنوان فسیل زنده یاد می‌کنند ولی من معتقدم که آن‌ها مرده‌اند و تشییع جنازه آن‌ها برگزار شده است.
وی اضافه کرد: هراز چندگاهی که یکی از اصلاح‌طلبان از دنیا می‌رود این افراد در مراسم ومجالس ختم آن‌ها حضور می‌یابند، ولی در آنجا نیز با لنگه کفش مردم و اعتراضات مردمی مواجه می‌شوند.
شجونی از موسوی به عنوان منافق و خاتمی به عنوان خائن یاد کرد و گفت: اسناد خیانت خاتمی موجود است و این مسئله ثابت شده است و این افراد باید محاکمه شوند در وقع آن‌ها افراد جرج سورس هستند.
این عضو جامعه روحانیت مبارز تعیین شروط توسط خاتمی برای بازگشت به صحنه سیاسی را مصداق ضرب‌المثل« فلانی را به ده راه نمی‌دادند، سراغ کدخدا را می‌گرفت» بیان کردو گفت:  کسی منتظر انها نیست؛ اصلا کسانی که در فتنه سال 88 از امام عادل زمان خودشان تبعیت نکردند، چه دلیل برای بازگشت به صحنه سیاسی دارند.


/ 1 نظر / 7 بازدید