فریبا مهاجر یک آپارتمان گرفت تا کشف حجاب کند

یک کارچاق کن سرویس های جاسوسی در واکنش به افشای ماجرای دریافت پول از رژیم سعودی، اعلام کرد که متهم کنندگان وی خود از دولت آمریکا پول می گیرند و حتی در این راه حاضر شده اند کشف حجاب کنند!

 


نوری زاده چندی پیش با مساعدت سفارت و استخبارات رژیم سعودی کنفرانس مخفیانه ای را در لندن برگزار کرد که در آن شماری از سران گروهک های تروریست و تجزیه طلب نظیر کومله شرکت داشتند و از جمله از خوزستان به عنوان عربستان و متعلق به رژیم سعودی نام برده شد. خبر برخی اظهارات در کنفرانس و پول های دریافت شده از رژیم سعودی به سرعت لو رفت و فریبا داودی مهاجر که نگران بود به خاطر حضور در این حلقه بدسابقه زیر علامت های سؤال تازه ای قرار گیرد، به انتقاد از کنفرانس پرداخت. او عملا نوری زاده را مواجب بگیر رژیم سعودی خواند تا خود را تبرئه کرده باشد اما نوری زاده که هنوز از سؤالات درباره نقش آفرینی در سناریوی امنیتی «مدحی» و «الماس فریب» رهایی نیافته، این بار از خیانت یک شرکت کننده کنفرانس (داودی مهاجر) به خشم آمده و متقابلا برخی اخبار پشت پرده را فاش کرد. او می گوید قرار نبوده محتوای کنفرانس رسانه ای شود.

وی فاش کرد که داودی مهاجر در آمریکا حاضر شده در ازای تامین خانه و زندگی کشف حجاب کند. نوری زاده به داودی مهاجر گفت: «شما کی هستید که از من منابع مالی می خواهید؟ شما وقتی آمدید آمریکا با روسری! منابع مالی تان کی بود؟ کی به شما آپارتمان داد که روسری تان را برداشتید؟ هزینه کنفرانس ها بسیار کمتر از مبلغی است که به عنوان بورسیه در آمریکا به شما پرداخت شده است بنابراین وقتی حساب کتاب باز می کنید بدانید با کی طرف هستید. خود را نخود هر آش نکنید و در جاهایی که از حد و حدود شما بالاتر است دخالت نکنید این را به بانوی محترم (داودی مهاجر) می گویم و به بقیه که در این مورد اظهارنظر می کنند.»
یادآور می شود داودی مهاجر از همکاران نشریات و احزاب اصلاح طلب پس از مدتی حضور در آمریکا در یک شوی تلویزیونی در صدای آمریکا اقدام به برداشتن روسری کرد!

به دنبال این افشاگری متقابلاً علی افشاری (داماد داودی مهاجر) که خود در دریافت مواجب علنی از سازمان های ضد ایرانی آمریکا گوی سبقت از همقطاران ربوده، دست به کار شد تا از «شرافت سیاسی»! خود و داودی مهاجر دفاع کند. افشاری ادعا کرد زندگی مادرزنش در آمریکا از «دستمزد زحمات و کار بدون استراحت در بنیادهای غیردولتی آمریکا» تامین می شود.

 / 0 نظر / 6 بازدید