فعالیت 18 هزار سایت علیه جمهوری اسلامی

فعالیت 18 هزار سایت علیه جمهوری اسلامی

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس گفت: با تلاش استکبار 18 هزار و 200 سایت در قالب جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند.

 
حیدر بهرامی صبح امروز در مراسم تشییع یکی از شهدای 15 ساله گمنام دفاع مقدس که در آستانه هفتم تیر ماه سالروز شهادت آیت‌الله بهشتی در مقابل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس برگزار شد، اظهار داشت: برای مقابله با جنگ نرم نیاز به جهاد اکبر و اصغر از طریق مسیر راه شهدا و جانبازان داریم. 
 
بهرامی خاطرنشان کرد: هشت سال دفاع مقدس دارای فرهنگ است که باید در فرهنگ عام نفوذ کند و در آن مخلوط شود. 
 
وی با اشاره به اینکه فرهنگ دفاع مقدس مکتب امام راحل است، افزود: همان‌گونه که اسلام با عاشورا قابل درک است، انقلاب اسلامی نیز با دفاع مقدس مفهوم و معنا پیدا می‌کند. 
 
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس اضافه کرد: انقلاب اسلامی از بدو پیروزی شاهد فراز و نشیب و توطئه‌های فراوانی از سوی استکبار بوده است. 
 
بهرامی تصریح کرد: توطئه‌های کردستان، کودتای نوژه، ترور، کشتار، اشغال افغانستان و عراق برای جلوگیری از حضور انقلاب اسلامی در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی بین‌المللی بوده است. 
 
وی در ادامه جنگ تحمیلی را از دیگر توطئه‌های دشمنان برشمرد و گفت: با اعلام امام راحل مبنی بر قیام علیه متجاوز بعثی، تمام آحاد جامعه از پیر و جوان لباس قمر بنی هاشم که همان لباس رزم بود بر تن کرده و مدت هشت سال در برابر تجاوز استکبار ایستادگی و مقاومت کردند. 
 
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خاطرنشان کرد: اخلاص، بصیرت، آگاهی و درک بالای شهدا آنان را در جوار خداوند محشور کرده است. 
 
بهرامی اظهار داشت: رمز و بقای جمهوری اسلامی شهدا هستند چراکه با اخلاص در برابر ترفندهای دشمنان انقلاب اسلامی مقاومت کرده و باعث پیروزی جمهوری اسلامی شده‌اند. 
 
وی اضافه کرد: دست‌یابی ایران اسلامی به فناوری‌های هسته‌ای و علمی مدیون خون شهدا و ایثارگری رزمندگان در دفاع مقدس است. 
 
در پایان یکی از شهدای 15 ساله دفاع مقدس که در 19 تیرماه سال 64 در مناطق عملیاتی به شهادت رسیده بود پس از گذشت 26 سال، از مقابل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس تشییع و به زادگاهش زرقان منتقل شد.
/ 0 نظر / 5 بازدید