دروغ های کومله رنگ جدیدی به خود گرفت

روز یکشنبه هفته گذشته کنفرانسی با حضور عناصر ضد انقلاب خارج نشین در لندن برگزار شده بود. در این کنفرانس دو روزه نمایندگان مختلفی از گروههای ضد انقلاب نظیر گروهک منحله کومله و گروه منحله حزب دمکرات کردستان شرکت داشتند.عبدالله مهتدی نیز به عنوان سرکرده گروهک تروریستی کومله به همراه همسرش ناهید بهمنی در این کنفرانس شرکت کرد. البته هزینه هنگفت این سفر ، از جیب اعضاء و پیشمرگانشان پرداخت شده بود! که مشروح آن قبلا در خبری منتشر شد.

 

فراپرس به نقل از بولتن نیوز :ناهید بهمنی در این سفردر نطق و مصاحبه ای جنجالی که در حاشیه این کنفرانس برگزار کرده بود، در مصاحبه با شبکه تلویزیونی العربیه و همچنین سایت فارسی العربیه و سایتهای وابسته به گروه منحله حزب دمکرات از قبیل{ روژهه لات تایمز،کردستان و کردی حزبی}، خود را به عنوان نماینده زنان کردستان ایران معرفی کرده است . این ادعای ناهید بهمنی علاوه بر آنکه برای وی منافع مادی از قبیل دریافت هزاران دلار به عنوان نماینده زنان کردستان ایران داشته،به لحاظ معنوی نیز بازخوردهای خوبی به وجود می آورد.لکن هنوز چند روزی از این ادعا و دروغ بزرگ این زن نگذشته بود که دهها تن از زنان کردستان ایران ضمن دروغگو خطاب کردن این زن، در بیانیه ای چند صفحه ای او را شیاد،ریاکار و منفعت طلب معرفی کردند. این زنان در بیانیه خود اعلام کرده اند که آنها هرگز نماینده ای نداشته اند و نماینده باید از طریق انتخابات انتخاب شود نه اینکه هر کسی از دور بیاید و ادعا کند نماینده زنان کردستان ایران است.

ادعای همسر مهتدی سرکرده گروه کومله بازتابهای زیادی در رسانه ها داشته و موج محکومیت ها را در میان ضد انقلاب به همراه آورده است. در زیر توجه شما را به خلاصه بیانیه تعداد کثیری از زنان کردستان ایران با نام و مشخصات و امضاء رسمی جلب می کنیم . لازم به ذکر است اسامی امضاء کنندگان این بیانیه نزد بولتن نیوز و محفوظ است و در صورت نیاز منتشر خواهد شد.

مدیریت محترم سایت خبری تحلیلی بولتن نیوز :

جنبش زنان کرد جنبشی مدنی متشکل از فعالین زن از هر طیف و فکر و گروهی بوده که تاکنون استقلال خود را از همه‌ی جریانات و احزاب سیاسی حفظ کرده است. شالوده اساسی این جنبش در داخل کشور و داخل کردستان پایه‌ریزی شده و نهادهای غیردولتی زنان و فعالین آن هزینه‌های گزافی متحمل شده‌اند. احزاب سیاسی کرد با داشتن نهادهای سیاسی زنان و بعضأ NGO های تأسیس‌شده توسط اعضای زن آن‌ها، تنها بخشی سیاسی از این جنبش هستند و نه همه‌ی آن. این جنبش اجتماعی مدرن به صورت شبکه‌های در هم تنیده‌ی اجتماعی است که هیچ رهبر، سخن‌گو یا نمایندەی ویژه‌ای نداشته و همه‌ی اعضای آن با هم برابرند. اصولأ جنبش زنان کرد همانند همه‌ی جنبش‌های نوین اجتماعی تابع هیچ ساختار هرمی سنتی سیاسی نیست.

اخیرأ شاهد پخش خبری در سایت العربیه بودیم که خانم ناهید بهمنی، همسر یکی از دبیرکل‌های احزاب کرد در خارج از کشور را، در کنفرانس لندن به‌عنوان نماینده‌ی جنبش زنان کرد مطرح می‌نماید. ما فعالان حقوق زنان کرد ضمن احترام به تنوعات گرایش‌های سیاسی و غیرسیاسی همه‌ی فعالان زن کرد، اعلام می‌داریم که جنبش ما هیچ نماینده‌ای برنگزیده است و هیچ حزب و تشکل سیاسی حق مصادره جنبش مستقل زنان کرد را ندارد. در همین راستا لازم می‌دانیم به همه‌ی فعالان سیاسی و غیرسیاسی زن یادآور شویم که در صورت حضور در هر تجمع و کنفرانسی لازم است به نمایندگی از طرف حزب یا تشکل غیرحزبی یا شخص خود ابراز نظر نموده و از تعمیم نظریات و به‌ویژه دیدگاه‌های سیاسی خود به کل این جنبش مدنی شدیدأ پرهیز نمایند.در پایان امیدواریم چنان‌چە خبر سایت العربیە عاری از حقیقت است خانم بهمنی آن را تکذیب نماید.

 

به نظر می رسد گروهک تروریستی کومله از هر ابزاری برای مطرح کردن خود استفاده می کند و در این راه از متوسل شدن به دروغ و تظاهر برای وارد کردن زنان به عنوان ابزارهای مورد اطمینان غرب برای بهره برداری های بیشتر نیز ابایی ندارند .

/ 0 نظر / 6 بازدید