از تشویق جعفر پناهی تا مهمانان بدون روسری+تصاویر

مراسم یادمان استاد محمد نوری که یکشنبه شب در تالار وحدت برگزار شد با حاشیه های فراوان و بعضا تامل برانگیزی همراه بود؛ از تشویق جعفر پناهی گرفته تا مهمانان بی‌حجاب و حتی بدون روسری.
به گزارش جهان به نقل از «خبرگزاری دانشجو»؛ شب گذشته مراسم یادمان استاد محمد نوری از طرف معاونت هنری ارشاد و دفتر کل موسیقی ارشاد در حالی در تالار وحدت برگزار شد که حاشیه های زیادی را به دنبال داشت.

محمد‌علی کشاورز، نور‌الدین زرین‌کلک، هنگامه قاضیانی، جعفر پناهی، فرزاد حسنی، فرزانه کابلی، ایرج حسابی، حسن پورشیرازی، چنگیز جلیلوند، منوچهر صهبایی، محمد سریر، حمیدرضا نوربخش، مصطفی پور‌تراب، ملکه رنجبر، داوود گنجه‌ایی، اقلیما پرتو، پوران درخشنده، خسرو سینایی، هوشنگ گلمکانی، فرمان فتحعلیان، هوشنگ مرادی کرمانی، محمدرضا فروتن، بیژن بیژنی، محمد‌علی سپانلو، عبدالجبار کاکائی، جواد مجابی، مرضیه برومند، گلاب آدینه، پریوش نظریه، بهاره رهنما، سیمین بهبهانی و ... و مسئولانی چون حمید شاه‌آبادی، معاون هنری ارشاد؛ محمد میرزمانی، مدیر کل دفتر موسیقی ارشاد؛ بابک رضایی، مدیر عامل انجمن موسیقی و علی ترابی، معاون مدیرکل دفتر موسیقی ارشاد از جمله مهمانان حاضر در این مراسم بودند.

حضور جعفر پناهی که مجری مراسم از او به عنوان کارگردان صاحب سبک سینما نام برد و بارها از سوی حضار مورد تشویق قرار گرفت، از حاشیه های جالب و تامل برانگیز این مراسم بود.

از نکته های قابل تامل در این مراسم، وضعیت حجاب بعضی مهمانان بود که حتی برخی از آنها روسری نیز به سر نداشتند که البته با وجود تکرار این مورد در بعضی از مراسم و همایش ها اخیر شاید دیگر زیاد عجیب و غیر قابل باور به نظر نیاید.

سوالی که در اینجا می توان از مسئولان مربوطه مطرح کرد این است که واقعا برگزاری مراسم هایی به این شکل و با این حواشی و با صرف هزینه های هنگفت که فقط متعلق به یک قشر خاص است، چه کمکی به جامعه اسلامی ما می کند؟!

      

      

      

     

     

     
      

      

     

       

       

        

         

         

                 

      

      

     

          

 


/ 1 نظر / 5 بازدید
رضا فلاح

خفه شو نجس . تو كثافت ايكبيري و امثال تو هرزه . مملكت رو به گه كشيدين. تف به روحتون و اعتقاداتتون . كتافت هاي صيغه ي آخونداي از خودتون كثف تر . لجن . معلومه چيكاره هستي بچه هات هم عين خودت هرزه و لجن تشريف دارن. وقتي ورق برگشن همتون مجري انل سكس ميشيد. تو با اون اهل بيت رهبريتون. اميدوارم خود اوباما شخصا ترتيب بچه هاي تو رو بده.